ArtCom-Leagues
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ArtCom-Leagues

Forum posvecen ArtCom ligama..
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Primjedbe...

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Primjedbe... Empty
PostSubject: Primjedbe...   Primjedbe... Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 6:20 pm

Zamolio bih nadlezne da se malo postaraju oko organizacije. Bolje i da se turnir odlozi za koji dan, nego da se ovako nastavi... Ako mec Elite team vs Orthodox treba da se prizna, onda u redu... Ipak, bilo je bzvz igrati onakav mec. U toku meca su mjenjane komande, namjestan c4 timer (tek na moju inicijativu!), forcecamera se nije znala namjestiti (jedan dio smo igrali sa potpuno free kamerom, a posle sa fadetoblack), igrano je sa tk punishom (tako smo izgubili 1 igraca negdje na pocetku meca), konstatno prepucavanje preko say-a (obostrano), s tim da smo samo mi dobili 1 opomenu. Freezetime je bio 5 u pocetku, tek kasnije je pomjeren na 9 i ko zna koje jos komande nisu bile namjestene (nije mi jasno kako u toj skripti nisu namjestene komande onakve kakve se igraju na svim online turnirima). Dalje, nije se znalo kad se pocinje, jedno 2-3 puta smo pocinjali mec. I protivnici su se zalili u pocetku, mada kasnije kad su poveli, govorili su kao `kako vama tako i nama`. Mislim tu su bili i u pravu, ali opet ovako se ne igraju online turniri. Mozda vi i imate neka svoja pravila, ali mislim da bi trebalo da se igra kao i na ostalim ozbiljnim online turnirima.
Tako ekipa OrThodoX 08 zahtjeva da se prepisu komande sa nekog drugog online turnira (npr sa zadnjeg kgb-ovog) i takodje trazimo rematch sa elite team-om (iskreno se nadam da ce biti korektni i pristati na to). Ukoliko ne dodje do ponavljanja meca, nadamo se da ce makar sledeci mec proci u normalnim uslovima. Ako organizacija ostane na ovom nivou, ekipa Orthodox 08 ce istupiti iz lige.
I jos jedna stvar, mada ne znam imam li bas razlog da se zalim...jbg ovo je vjeciti problem online turnira (pogotovo ovih manje kvalitetnih). Za ekipu elite team su igrala 3 igraca pod nikovima koji nisu prijavljeni. Mozda su momci igrali samo pod drugim nikovima, mada to je protiv pravila. A pouzdano znamo da igrac pod nikom qck nije prijavljen za ovu ligu...
Takodje igraci elite team-a su non stop izlazili sa servera i ponovo ulazili (ukupno minimum 10-15 puta, ako ne i vise) i to je dovoljan razlog da se mec proglasi nevazecim.
P.S. Nadam se da me moderatori nece iskulirati i da ce uvaziti moje primjedbe!
Back to top Go down
cetonx

cetonx


Posts : 16
Join date : 2008-06-19

Primjedbe... Empty
PostSubject: Re: Primjedbe...   Primjedbe... Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 7:06 pm

[code]i takodje trazimo rematch sa elite team-om (iskreno se nadam da ce biti korektni i pristati na to)[/code]


Imas moj potpis na ovo, mozemo odigrati revansh, ako moderatori i organizatori dozvole



Elite Crew, pwns you all.
Back to top Go down
 
Primjedbe...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ArtCom-Leagues :: ArtCom-CDF League 2008 5vs5 :: Diskusije / Predlozi-
Jump to: