ArtCom-Leagues
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ArtCom-Leagues

Forum posvecen ArtCom ligama..
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 *sXe*

Go down 
+9
bojke
techwarrior
sall3
stefanm
Buuu
ZoBlla
golgy
TooN's | Pepe Le Pew
m!shke
13 posters

Liga sa ili bez sXe ?
Sa
*sXe* I_vote_lcap42%*sXe* I_vote_rcap
 42% [ 13 ]
Bez
*sXe* I_vote_lcap58%*sXe* I_vote_rcap
 58% [ 18 ]
Total Votes : 31
 

AuthorMessage
Guest
Guest




*sXe* Empty
PostSubject: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 9:35 pm

E sada posto neke ekipe pitaju da li moze da se igra sa sxe napravicemo glasanje
Back to top Go down
m!shke




Posts : 5
Join date : 2008-06-20

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 12:12 am

nemojte sXe molim vas mnogo je bagovit program a po najmanje je za lige imate HLTV i dobre admine i nemate problema;)
Back to top Go down
Guest
Guest




*sXe* Empty
PostSubject: SEuL*SEuL*SEuL   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 12:21 am

Da...program je jako bagovit a i mislim da je dovoljno misljenje admina i sudije da li neko cheatuje ili ne...postoji HLTV i misljenje admina...mislim da je to dovoljno!!


Fair Play| No Cheat . . . peace
Back to top Go down
TooN's | Pepe Le Pew




Posts : 6
Join date : 2008-06-20

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 3:02 am

Obavezno sXe moj klan nece igrati ako ne bude sXe-a to je jedina 100 % proverena stvar protiv chitera i ne zelim varanja u ligi!Ako vec igramo ligu onda ce biti po propisima i sXe i HLTV i admin sudija!Maximalna bezbednost i zastita od chitera!Svi ovi koji su napisali bez sXe-a to su sve propali chiteri koji bi da se provuku uz pomoc chita...!
Back to top Go down
m!shke




Posts : 5
Join date : 2008-06-20

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 3:43 am

[quote:581d="TooN's | Pepe Le Pew"]Obavezno sXe moj klan nece igrati ako ne bude sXe-a to je jedina 100 % proverena stvar protiv chitera i ne zelim varanja u ligi!Ako vec igramo ligu onda ce biti po propisima i sXe i HLTV i admin sudija!Maximalna bezbednost i zastita od chitera!Svi ovi koji su napisali bez sXe-a to su sve propali chiteri koji bi da se provuku uz pomoc chita...![/quote]


Ti pricas o nekim propisima kada si vec tako dobro upucen daj mi navedi jednu ligu koja se igrala sa sXe-om. Ja sXe ne nameravam vise u zivotu da upalim jer ne postoji bugovitiji program. Zbog njega da cupam komp iz struje da bih mogo da ga upalim???!!! A sto se tishe bezbednosti sXe je odavno prevazidjen i postoji brdo citeva i za njega...Toliko o tome
Back to top Go down
golgy




Posts : 3
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 3:45 am

Caoz svima , moja ekipa ima steam , tako da se ne brinete ...+ vidim da imate admin ekipu , ipak bez sXe-a , jer , steam se moze zajebat pomocu njega..hvala , cus !
Back to top Go down
ZoBlla




Posts : 4
Join date : 2008-06-19

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 12:10 pm

Ja mislim da je dovoljno sto ima hltv i admini. sXe ce mnogo bagovati , ali meni je sve jedno !!!
Back to top Go down
Guest
Guest




*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 1:47 pm

[quote:8ebf="TooN's | Pepe Le Pew"]Obavezno sXe moj klan nece igrati ako ne bude sXe-a to je jedina 100 % proverena stvar protiv chitera i ne zelim varanja u ligi!Ako vec igramo ligu onda ce biti po propisima i sXe i HLTV i admin sudija!Maximalna bezbednost i zastita od chitera!Svi ovi koji su napisali bez sXe-a to su sve propali chiteri koji bi da se provuku uz pomoc chita...![/quote]


Druze nemoj da prozivas nekoga za cheat ako nemas pojma kako igra...Imao sam sXe kod kuce da bi mogao da igram ne pojedinim serverima...Taj program baguje nevidjeno...vise puta sam morao komp da iskljucim iz struje i da bi ga mogao upaliti ponovo.Ne zelim da se svadjam,ali ja smatram da je to nepotrebno...Cheateri ce se lako prepoznati preko HLTV-a...i ako ih bude bice eliminisani...Dakle ja ostajem pri onome sto sam rekao...Ja nisam za sXe!!!


Respect
Back to top Go down
Buuu




Posts : 9
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 2:28 pm

owaj toon je bilde...haha dok smo mi igrali cs ti si drkao u wc-u...mi bi imali sxe bas zbog tebe bota ali ne mozemo u igraoni kazu da nece taj program..zato mali ima hltw sudije...ma glup si ti dzabe ja tebi pricam kad ti nikad u lanu nisi igrao :P...
Back to top Go down
stefanm




Posts : 3
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 3:56 pm

Ma Bez sXe-a laguje mnogo .. bice hltv valjda i admini tu
Back to top Go down
Guest
Guest




*sXe* Empty
PostSubject: SXE   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 4:24 pm

ako bas toliko baguje ljudima sxe,onda nemojte da stavite da bude aktivan. ja realno sa SXE-om nikada nisam imao problema zato sto prilikom njegove aktivacije bi trebalo da se pogase svi antivirusi pogotovo NOD32... probajte tako


Last edited by SHOei on Sat Jun 21, 2008 7:04 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sall3

sall3


Posts : 60
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 5:51 pm

Stavite sXe-injected samo ako SUDIJE nisu ozbiljne !
Gde ce mo moci da skinemo DEMO svih igraca koji su igrali ? ( mislim da bi to trebali staviti kako bi svi mogli da pogledaju, pogotovo ekipa protiv koga su igrali )
Back to top Go down
http://www.team3d.ucoz.org
techwarrior




Posts : 8
Join date : 2008-06-20

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:30 pm

bez sXe , ne radi mi nesto , izadje mi iz cs-a cim ga upalim , ima dovoljno bezbednosnih mera protiv chita
Back to top Go down
sall3

sall3


Posts : 60
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:31 pm

Ma samo da organizatori okace sve DEMO fileve odigranih meceva ( svih 10 igraca ) i to je to ... ne treva vise nista !
Back to top Go down
http://www.team3d.ucoz.org
bojke




Posts : 12
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 9:53 pm

ako moze bez sxe-a...meni neradi...radio mi je sa 4.9 izasao novi i ja skinuo instal i od tad nece da radi...a i citeri pored HLTV i admina nece moci da prodju admini neka upale neki wh pa neka gledaju tnx ...
Back to top Go down
sall3

sall3


Posts : 60
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 11:58 am

VOTE je pokazalo da se igra bez SXE-a, samo da HLTV ( recdem ) budu okaceni na forum kao sto sam predlozio ( na temi predlozi ) ... i to je to.I ono za SMOKE ROUND je smesno , zato sto igraci koji igraju iz igraone ne mogu da posalju screenshot , jer nemaju uvid u racunare...


[quote:58f2="bojke"]ako moze bez sxe-a...meni neradi...radio mi je sa 4.9 izasao novi i ja skinuo instal i od tad nece da radi...a i citeri pored HLTV i admina nece moci da prodju admini neka upale neki wh pa neka gledaju tnx ...[/quote]

P.S.To sto ti ne radi , to je zbog windows-a.Neki programi kao sto je TuneUp moze da smeta sxe-u , a onda nece da radi.
Back to top Go down
http://www.team3d.ucoz.org
bojke




Posts : 12
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 2:29 pm

Neam TuneUp http://www.slikomat.com/slika/2805917.htm Pogledaj ... neznam sta bi smetalo da mi radi sxe ....


Last edited by bojke on Sun Jun 22, 2008 2:37 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
sall3

sall3


Posts : 60
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 2:32 pm

ne mogu da vidim tvoju sliku... daj mi tvoj msn da te add...
Back to top Go down
http://www.team3d.ucoz.org
bojke




Posts : 12
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 2:35 pm

moj msn je bojke94kg@examaple.com
sad se vidi bolje waaljda veca je
Back to top Go down
Strong Snoop

Strong Snoop


Posts : 14
Join date : 2008-06-21

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 4:53 pm

Ja ne mogu da udjem u CS kad ukljucim sXe, cak mi se jednom i windows srusio dok sam pokusawao da udjem u Cs sa njim, zato molim da se daj zahtew da se igra sa sXe odbije, ja sam prawio swoju ligu i skrzo je dowoljno da na serveru bude admin i HLTV.
Back to top Go down
uG*s!LenT.k!LLeR.

uG*s!LenT.k!LLeR.


Posts : 12
Join date : 2008-06-22
Location : Novi Beograd -28-

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 5:42 pm

Koji crni sXe, da li ste vi prsli... Dovoljno je da admini imaju X-Spectate program i citera ce videti u sekundi... Jednostavno se vidi kad nekoga lik nisani kroz zid... Ako ga admini nemaju trebali bi ga skinnuti...

pozz svima
Back to top Go down
http://www.urbanguerilla.clan.su
KockA




Posts : 6
Join date : 2008-06-18

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:25 am

pa jbt ko da je problem krljati kroz zid kad znash od prilike gde chuvaju likovi...

Al ja sam za SXE definitivno, jer ima veshtih chitera tebra... koji su teshko provaljivi...
Back to top Go down
uG*s!LenT.k!LLeR.

uG*s!LenT.k!LLeR.


Posts : 12
Join date : 2008-06-22
Location : Novi Beograd -28-

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:29 am

[quote:6623="KockA"]pa jbt ko da je problem krljati kroz zid kad znash od prilike gde chuvaju likovi...

Al ja sam za SXE definitivno, jer ima veshtih chitera tebra... koji su teshko provaljivi...[/quote]

Sad je ionako gotovo, ali nek se zna da je sXe virus i da je provaljena stvar! Jbt mozes na google da nadjes cit, 100%...
Back to top Go down
http://www.urbanguerilla.clan.su
aX3L




Posts : 2
Join date : 2008-06-23

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 12:49 pm

Sxe treba da se makne a evo iz kojih razloga:

1. Neki klanovi igraju iz igraonica u kojima se nema pristup exploreru ili mozili ili operi, znaci ne moze se nikako download sXe. Takodje USB ulazi su zakljucani tako da ne moze ni preko flesh memorije. Mozda ne igraju svi igraci iz igraonice nego samo 1-2, ali ipak to nanosi stetu

2. sXe uzima vise FPSa i vise trazi FPSa ( Sto znaci da on uzima fps a igracima smanjujee fps )

3. sXe Poduze ping i mnogo je zahtjevni

4. Eo npr ja necu da igram sa sXe jer sam 1 put zbog sXe primijo virus u comp, igram preko steama i mislim da je bolje da se igra preko steama nego sa sxe ( mislim na ligu )

5. Svi dobri klanovi nece da se cimaju oko jebenog sXe injecteda

Eto 5 razloga zasto se igrati bez SXE !
Back to top Go down
uG*s!LenT.k!LLeR.

uG*s!LenT.k!LLeR.


Posts : 12
Join date : 2008-06-22
Location : Novi Beograd -28-

*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 5:57 pm

[quote:d340="aX3L"]Sxe treba da se makne a evo iz kojih razloga:

1. Neki klanovi igraju iz igraonica u kojima se nema pristup exploreru ili mozili ili operi, znaci ne moze se nikako download sXe. Takodje USB ulazi su zakljucani tako da ne moze ni preko flesh memorije. Mozda ne igraju svi igraci iz igraonice nego samo 1-2, ali ipak to nanosi stetu

2. sXe uzima vise FPSa i vise trazi FPSa ( Sto znaci da on uzima fps a igracima smanjujee fps )

3. sXe Poduze ping i mnogo je zahtjevni

4. Eo npr ja necu da igram sa sXe jer sam 1 put zbog sXe primijo virus u comp, igram preko steama i mislim da je bolje da se igra preko steama nego sa sxe ( mislim na ligu )

5. Svi dobri klanovi nece da se cimaju oko jebenog sXe injecteda

Eto 5 razloga zasto se igrati bez SXE ![/quote]

Bra'o matori!
Back to top Go down
http://www.urbanguerilla.clan.su
Sponsored content





*sXe* Empty
PostSubject: Re: *sXe*   *sXe* Icon_minitime

Back to top Go down
 
*sXe*
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ArtCom-Leagues :: ArtCom-CDF League 2008 5vs5 :: sXe-
Jump to: